Annie Sloan Satin Paint  - farba, ktorú určite potrebujete na interiérové ​​drevo a kov. Táto odolná saténová farba s jemným leskom sa líši od kriedovej farby Annie Sloan Chalk Paint™ v tom, že na ochranu a konečnú úpravu po maľovaní nie je potrebné nanášať vosk ani lak :-)

Annie Sloan Satin Paint je umývateľná, utierateľná, rýchloschnúca interiérová farba na vodnej báze s nízkym obsahom VOC s 10% leskom. Je certifikovaná ako bezpečná pre hračky s hodnotením A+ EU pre vzduch v interiéri.

Skôr ako začnete, zoznámte sa so základmi pomocou nášho informačného listu produktu Satin Paint.

Všetky povrchy musia byť pred aplikáciou Annie Sloan Satin Paint čisté, suché a zbavené akéhokoľvek prachu, zvyškov alebo nečistôt na báze oleja. Na dôkladné čistenie odporúčame použiť čistiaci prostriedok na vodnej báze, ako napríklad bežný saponát. Ak natierate kovový povrch, odporúčame použiť špeciálny základný náter pod Satin Paint. Po aplikácii Annie Sloan Satin Paint nie je potrebné nanášať vosk ani lak.

Saténová farba Annie Sloan je určená na vnútorné použitie na drevo a kov a má dva hlavné účely. 

Po prvé, bola navrhnutá tak, aby sa dala použiť v spojení s farbou na steny Annie Sloan na namáhané plochy,  soklové lišty, frézy, obklady, dvere . Po druhé, bol vyvinutý tak, aby ponúkal moderne vyzerajúce jednoduché riešenie na maľovanie dreveného a kovového nábytku. 

Pri maľovaní podláh v exteriéri alebo pri vytváraní dekoratívnych efektov odporúčame farbu Chalk Paint od Annie Sloan. 

Upozorňujeme, že tu zobrazené farby sa môžu líšiť v závislosti od nastavení obrazovky. Nemôžeme zaručiť, že farby budú presne zodpovedať farbe, ktorú vidíte na obrazovke. Ak máte pochybnosti, objednajte si najskôr farebnú kartu - vzorkovník, alebo nás navštívte osobne :-)