Čo sú IOD produkty .....
Dve úžasné dámy Josie Celio a Sally Griswold sa zamilovali  do všetkých vintage vecí oveľa skôr, ako to bolo skutočne trendy.
Dnes premenili svoju celoživotnú vášeň na podnikanie s Iron Orchid Designs, značkou produktov, ktoré stelesňujú ich víziu a vášeň pre krásny dizajn prostredníctvom DIY. Či už chcete svojmu životu vdýchnuť svieži štýl alebo hľadáte kreatívne spôsoby, ako premeniť svoj domov, Iron Orchid je o pomoci ľuďom prejaviť sa pomocou ich brilantne navrhnutých produktov.

Názov „železná orchidea“ je symbolom esencie ženy so silou železa a jemnou zraniteľnosťou orchidey. Sestry IOD veria, že každý je jedinečne stvorený, aby jedinečne tvoril, a ich cieľom je inšpirovať, posilniť a povzbudiť ich v tvorivosti

Ponúkajú nám jedinečné produkty ako transféry , formy, pečiatky a inlay.
Decor Transfers IOD ,sú dokonalým prenosným dekoračným transférom obrázku - špeciálnej fólie, ktorá sa používa na dekorácie, nábytku , stien a rôznych povrchov.
Ich použitie je veľmi jednoduché a možnosti dekorovania neobmedzené.
Decor Transfers IOD sú krehké, vyžadujú si osobitú starostlivosť. Pracujeme s nimi jemne a je veľmi dôležité mať správne pripravený povrch na dekorovanie.

Decor Form IOD , sú krásne silikónové formy, ktorými môžete krásne dotvoriť svoj nábytok, stenu , prestieranie, tácku, lampu alebo si pomocou 3 D techniky vytvoriť ozdoby do Vášho priestoru napríklad aj na vianočný stromček.
Sú vhodné aj na výrobu mydiel , taktiež sú vyrobené z materiálu vhodného na styk s potravinami. Formy nevystavujte vysokým teplotám!

Decor Stamp IOD, sú nádherné silikónové pečiatky, ktoré môžete použiť pri tvorení. Je možné ich použiť na dekorácie nábytku ,steny, textilu, prípadne pri dekorácii kuchárskych a kulinárskych špecialít. Sú ekologicky neškodné aj na použitie v kuchyni. Vytvorte si originálne dielka pomocou našich pečiatok a jedinečné vintage dekorácie.

IOD Paint Inlays, sú prelomové, prvotriedne, prémiové umelecké produkty, ktoré spôsobia revolúciu v priemysle domácich majstrov a umožnia kreatívne objavovanie na všetkých úrovniach zručností. Pripravujeme ich tri roky, takže ich milujeme ako naše deti! IOD Paint Inlays sú remeselnou odpoveďou na transfery dekorov. Nie sú to nálepky; nie sú syntetickým filmom; nie sú decoupage papiere.

Keď aplikujete IOD Paint Inlay, farba sa fyzicky vloží do povrchu vášho projektu. Po zaschnutí sa nosný papier odstráni a na Vašom kúsku zostane autentický maľovaný dizajn, takmer kožený povrch.

Použitie IOD FLEXI STAMPER AKRYLOVÝ BLOK a PEČIATOK:

Použitie IOD TRANFEROV : 

Použitie IOD FORIEM:

Použitie IOD INLAYS: