Košík: 0

Spolu: €0.00

Využitie kriedových farieb  Annie Sloan Chalk Paint je naozaj širokospektrálne a my sa spolu naučíme farbiť látky pomocou šablóny, pečiatok  a pomôcok ktoré si samé vytvoríte.

 Ukážeme si ako zafarbiť záclonu , záves alebo látku. Urobíme si spolu prestieranie, alebo štólu a skombinujeme ju s doplnkom ktorý si sami donesiete , ktoré dotvárajú Váš interiér. Napríklad, váza, misa na ovocie, tienidlo na lampu, vankúš, podsedáky …. Rôzne techniky si vyskúšame na pripravených textíliách. Ukážeme si techniku Shibori , ktorá Vás určite zaujme.

V cene je zahrnutý všetok materiál na prácu, 4 ks- prestierania , alebo štóla, ľahké občerstvenie.

Aby sme Váš domov priviedli spolu k dokonalosti, je potrebne si len doniesť časť Vášho doplnku, ku ktorému doladíme prestieranie, alebo štólu na stôl.

Samozrejmosťou je dobrá nálada, chuť tvoriť a veľa fantázie .

Cena : 55 EUR vrátane 20% DPH.

Maximálny počet účastníkov: 3 osoby .

Dĺžka trvania kurzu je 2-3 hodiny , prineste si so sebou staršie oblečenie, v prípade ak by ste sa zamazali a samozrejme chuť tvoriť , fantáziu a  dobrú náladu. Ostatné Vám všetko zabezpečíme.

Záväznou sa považuje len písomná objednávka na : omdekor@omdekor.sk  a úhrada vopred na účet. Po zaslaní objednávky, Vám automaticky zašleme faktúru.

Miesto konania : priamo u nás v predajni OM Dekor, Svätoplukovo nám .1/B, 94901 Nitra

Pri zakúpení kriedových farieb Chalk Paint  a príslušenstva od Annie Sloan získate automaticky 5% zľavu na tieto výrobky a taktiež 5% zľavu na nábytok.

Ste vítaní!