Košík: 0

Spolu: €0.00

Tento kurz je venovaný špeciálne pre začiatočníkov. Zo svojej skúsenosti viem, že robíme veľa chýb pri farbení , voskovaní a patinovaní.

Preto je dôležité naučiť sa základné techniky, aby sa z našich kúskov nestali „nepodarky“ a mohli sme mať radosť z našich diel.

Naučíme sa, ako správne maľovať, voskovať, vyskúšame si techniku hladkého náteru, patinovania pomocou farieb, vytvorenie patinovania pomocou voskov, vytvoríme popraskaný náter bez použitia špeciálnych prípravkov na „ krakelovanie“ a naučíme sa používať šablónu.

Toto všetko si sami vyskúšate urobiť na cvičnej drevenej doske, ktorú si ako spomienku čo všetko dokážete odnesiete so sebou spolu s paletou farieb urobenú reálnymi farbami a malý darček zadarmo .

Po absolvovaní kurzu už zvládnete dotvoriť akýkoľvek nábytok, či doplnky vo Vašej domácnosti.

Predajná cena s 20% DPH : Cena kurzu je 60 €/ osoba, počet miest je obmedzený ( 3 osoby).

 Podmienky: pracujeme v režime OP+, pri kurze je nutné mať respirátor  a dodržiavať epidemiologické nariadenia .

 V cene je zahrnuté :

cvičná doska, všetok materiál k tvoreniu, šablóny, vosky, farby.

Dĺžka trvania kurzu je 2-3 hodiny , prineste si so sebou staršie oblečenie, v prípade ak by ste sa zamazali a samozrejme chuť tvoriť , fantáziu a  dobrú náladu. Ostatné Vám všetko zabezpečíme.

Záväznou sa považuje len písomná objednávka na : omdekor@omdekor.sk  a úhrada vopred na účet. Po zaslaní objednávky, Vám automaticky zašleme faktúru.

Miesto konania : priamo u nás v predajni OM Dekor, Svätoplukovo nám .1/B, 94901 Nitra

Pri zakúpení kriedových farieb Chalk Paint  a príslušenstva od Annie Sloan získate automaticky 10% zľavu na tieto výrobky a taktiež 10% zľavu na nábytok.

 K príjemnej atmosfére určite prispeje aj malé občerstvenie a profesionálne poradenstvo . Ste vítaní!!